ВЕЧИТИ ОСВОЈИЛИ ПЕХАРЕ: Кадеткиње Партизана 1 и кадети Црвене звезде победници 55."Мајског турнира"
МАЈ у децембру. И то је могуће, када је реч о одбојци. 55. мајски турнир због пандемије корона вирус није могао да се одигра у традиционалном термину, али је зато одигран ових дана. Пехаре су подигли вечити: кадеткиње Партизана 1 и кадети Црвене звезде. Најбољи играчи су Јована Ћирковић (Партизан 1) и Данило Илић (Црвена звезда).
Фото: ОСС
У конкуренцији 19 женских екипа (2003. и млађе) црно-беле су показале највише, а у финалу су савладале Стерију са 2:1 (25:22, 21:25, 15:8). Трећи је Блок аут који је победио Црно-беле 011 са 2:0 (25:23,25:19).
Код дечака је било само пет екипа тако да се играло по једнокружном бод систему, а коначан пласман одређен је после последњег кола, у којем је Звезда савладала Партизан са 2:0 (25:20, 25:22). трећи је Ас, четврти Железничар, а пето Лаки стар.
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ КАПИТЕН ПАРТИЗАНА! Вања Маринковић открио шта му је поручио Жељко Обрадовић
03. 12. 2025. у 14:31
ЗБОГ ЊЕГА САМ ДОШАО У ПАРТИЗАН! Алексеј Покушевски: Чуо сам се са Жељком после оставке
03. 12. 2025. у 14:09
КАКАВ ОБРТ! Ана Ивановић је хтела све да опрости Швајнштајгеру, али...
03. 12. 2025. у 13:20
"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу
БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.
02. 12. 2025. у 07:30
КАКАВ ХАОС! Фудбалери упали у свлачионицу супарника и претукли их (ВИДЕО)
Најновије спортске вести су више за рубрику "црна хроника".
03. 12. 2025. у 11:15
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)