ЕКСКЛУЗИВНО: "Новости" на слављу са Новаком и његовом породицом након освојене титуле на Ролан Гаросу
13. 06. 2021. у 22:40
ОДМАХ после изласка са терена, Новак Ђоковић је отишао у играчки ресторан испод северне трибине "Шатријеа" да прослави титулу, само са петнаестак најближих званица, имајући у виду пандемијске мере које владају у Паризу. "Новости" су имале ту ретку привлегију да буду на лицу места.
Повезане вести
СВИМ СРЦЕМ УЗ НОВАКА: Цео регион бодрио Ђоковића
ЧЕКАЛО се, стрепело, али и из срца навијало за Новака Ђоковића широм Србије, Републике Српске, Црне Горе...
13. 06. 2021. у 21:43
МИША ЗВЕРЕВ: Ђоковић је машина, ратник на терену, џентлмен ван њега! Мислима је већ у Лондону
МИША Зверев је говорећи за "Еуроспорт" у суперлативу говорио о Новаку Ђоковићу.
13. 06. 2021. у 21:20
УДОВИЧИЋ ЧЕСТИТАО ЂОКОВИЋУ ОСВАЈАЊЕ РОЛАН ГАРОСА: Доказао је Ноле да је најбољи на планети! (ФОТО)
НОВАК Ђоковић је шампион Ролан Гароса, а честитке најбољем тенисеру света пристижу са свих страна.
13. 06. 2021. у 20:50
РИЧАРД ГРЕНЕЛ СЕ ПОКАЈАО: Сумњао је у победу Ђоковића, после се покајао (ВИДЕО)
РИЧАРД Гренел, бивши шеф америчке Националне обавештајне службе и некадашњи специјални изасланик Доналда Трампа за дијалог Београда и Приштине, покајао се што није веровао у Новака Ђоковића.
13. 06. 2021. у 20:46
ЕНДИ РОДИК ХВАЛИ НОВАКА: Нема рупе у игри, немогуће га је сломити!
СРПСКИ тенисер Новак Ђоковић освојио је у недељу своју 19. гренд слем титулу после невероватног финала Ролан Гароса.
13. 06. 2021. у 20:31
Најновије из рубрике
НАКОН СКОРО ДВЕ ДЕЦЕНИЈЕ: Одлази жива легенда Премијер лиге
Ирски фудбалер Шејмус Колман саопштио је данас да напушта Евертон на крају сезоне, после 17 година проведених у редовима "карамела".
15. 05. 2026. у 13:48
ШОК ЗА НАВИЈАЧЕ МИЛАНА: Страхиња Павловић на трансфер листи
Шокантна вест стиже за навијаче Милана.
15. 05. 2026. у 13:27
НЕОЧЕКИВАН ТРАНСФЕР У КОЛОРАДУ! Шпанац стиже код Николе Јокића и то који
Никола Јокић би у Денверу могао да добије наследника!
15. 05. 2026. у 13:20
ТАКО СЕ ТО РАДИ! Ево колико је Србија издвојила новца за стипендирање талентованих спортиста
Министар спорта Зоран Гајић рекао је данас поводом потписивања уговора са младим и перспективним спортистима да је држава Србија издвојила рекордни 731 милион динара за стипендије и тако показала да наставља политику огромних улагања у спорт.
15. 05. 2026. у 12:40
"БОМБА" У ИСТАНБУЛУ! Мохамед Салах појачава посрнулог великана?!
Најбољи египатски фудбалер свих времена, Мохамед Салах, на крају сезоне напушта Ливерпул, много се спекулисало где ће наставити каријеру, а сада је Фенербахче један од главних кандидата да га потпише.
15. 05. 2026. у 12:34
Коментари (2)