НАКОН ШТО СУ БЕКЕРА НАПАЛИ ЗА СЕКСИЗАМ: Огласила се Фучовичева жена - таговала Немца и послала му јавну поруку

Бекера напали за сексизам због коментара о девојци Марона Фучовича, а сада се огласила и она сама.

НАКОН ШТО СУ БЕКЕРА НАПАЛИ ЗА СЕКСИЗАМ: Огласила се Фучовичева жена - таговала Немца и послала му јавну поруку

Фото: Инстаграм/bosziike, Н. Параушић, АП

Бивши тренер Новака Ђоковића Борис Бекер нашао се у проблему на Вимблдону, где су га многи оптужили за сексизам због коментара који је имао за девојку Мартона Фучовича.

Бекер је говорио је о лепоти Фучовичеве девојке и то су многи осудили, али не и она.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @bosziike

''Ако сте жена, то је леп комплимент за вас. Може да се увреди и позива на сексизам само неко ко се не препознаје у таквом коментару. Немојте у моје име никога да оцењујете. Надам се да ћете добити такав коментар од мушкарца, да вам прави џентлмен каже како сте лепи'', написала је Анет Бесермењи уз смајли који шаље пољупце и означавање Бориса Бекера.

Фото: Инстаграм/bosziike

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ХОЛАНД ПРОТИВ КЕЈНА: Гол-машине у борби за полуфинале Светског првенства!

ХОЛАНД ПРОТИВ КЕЈНА: Гол-машине у борби за полуфинале Светског првенства!

Ерлинг Холанд и Хари Кејн предводиће своје репрезентације у једном од најатрактивнијих четвртфинала Светског првенства 2026, где ће се у Мајамију на "Хард рок стадиону" састати Норвешка и Енглеска (23.00).

11. 07. 2026. у 07:00

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову