БРАВО ОЛГА! Даниловићева се пласирала у главни жреб Ју-Ес

СРПСКА тенисерка Олга Даниловић пласирала се у главни жреб УС Опена.

БРАВО ОЛГА! Даниловићева се пласирала у главни жреб Ју-Ес

FOTO: M. Vukadinović

Даниловићева је након сат и 45 минута елиминисала 188. играчицу на WТА листи Американку Керолајн Долхајд са 2:1 у сетовима (6:4, 0:6, 6:2). 

За Српкињу ће ово бити друго учешће на неком Гренд слем турниру у каријери, пошто је већ играла у Аустралији ове године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?