НАЈСТАРИЈИ ТЕНИСЕР НА СВЕТУ НАМУЧИО НАДАЛА: Украјинац (97) играо са једним од највећих свих времена - "Следећи је Федерер" (ФОТО/ВИДЕО)
РАФАЕЛ НАДАЛ има 35 година и већ је ветеран за појмове професионалног тениса, а сада је у својој Академији угостио најстаријег човека на свету који такмичарски игра тенис!

ФОТО: Твитер/Академија Рафаел Надал
У питању је 97-годишњи Леонид Станиславскиј из Украјине који је почео да се бави тенисом са 30 година. Од тада је страствен играч и тренира трипут недељно у родном Харкову.
- Тенис је елегантан спорт и добра физичка вежба. Дивна игра. И још једна ствар – можеш да играш колико год година имаш - рекао је Станиславскиј.
Станиславскиј верује да је тајна његове дуговечности у комбинацији добрих гена и бављења спортом. Осим тениса, Леонид је велики фан скијања и пливања, а сан му је и да скочи са падобраном. он свако јутро започиње јутарњом гимнастиком, склековима и згибовима.
Каже да су му је главни циљ у животу да доживи сто година и да победи Роџера Федерера у тенису.
БОНУС ВИДЕО -
Препоручујемо

СЕНЗАЦИЈА НА ЕТИХАДУ: Лука Миливојевић са клупе гледао победу Паласа против Ситија
30. 10. 2021. у 18:15

ЧИЛИЋЕВО ДРУГО УЗАСТОПНО ФИНАЛЕ: За трофеј у Санкт Петербургу са Тејлором Фрицом
30. 10. 2021. у 17:49

МИРОНЧИКОВ У ОСМИНИ ФИНАЛА: Турчин Ајкутсун почишћен из ринга
30. 10. 2021. у 16:34

УТАКМИЦА СЕЗОНЕ ЗА "ЦРВЕНЕ ЂАВОЛЕ": Лига Европе је "сигурно уточиште" за Рубена Аморима и његове пулене
МАНЧЕСТЕР јунајтед покушава да спасе сезону, а за то ће му бити потребна победа или успешније извођење пенала после ремија.
17. 04. 2025. у 07:05

ШВАЈНШТАЈГЕРОВА ТВ КОЛЕГИНИЦА ОБЈАВИЛА: ОЧЕКУЈЕМ ДЕТЕ! Цела Немачка прича о разводу Ане Ивановић и - овоме
"Ана Ивановић и Бастијан Швајнштајгер се раздводе". Тако су јављали многи медији, након почетне информације у немачком Билду како славни спортски пар више не живи заједно. Али, немачки медији сада пажњу скрећу ка - "Швајнијевој" трудној ТВ колегиници, Естер Седлачек...
17. 04. 2025. у 19:20

"КОМПЛИТЛИ ФРИ ОФ ЧАРЏ": Да ли сте чули како Путин прича енглески? (ВИДЕО)
РУСКИ председник Владимир Путин имао је у фебруару телефонски разговор с америчким председником Доналдом Трампом о окончању рата у Украјини, а иако тада није саопштено којим су језиком причала двојица државника вероватно се свако користио својим матерњим и ослонио на преводиоце.
17. 04. 2025. у 15:25
Коментари (0)