СРПСКИ ШТАНД - НАЈБОЉИ ШТАНД НА СВЕТУ! Новак Ђоковић увеличао представљање Србије на светској изложби "Дубаи Експо" (ФОТО/ВИДЕО)

Дарко Николић
Дарко Николић

17. 02. 2022. у 17:12

НОВАК Ђоковић је по доласку у Дубаи, где га чека први такмичарски наступ у 2022. години, посетио српски штанд на светској изложби "Expo 2020".

СРПСКИ ШТАНД - НАЈБОЉИ ШТАНД НА СВЕТУ! Новак Ђоковић увеличао представљање Србије на светској изложби Дубаи Експо (ФОТО/ВИДЕО)

Foto Serbia Pavilion

Најбољи тенисер света је, са сарадницима из "Новак Ђоковић фондације" био гост штанда наше државе на овој велелепној изложби, а том приликом је уживао у приказу Србије у Дубаију, а и поделио своје мишљење о виђеном у књизи утисака.

Подсетимо, Ђоковић ће од следеће седмице учествовати у Дубаију на АТП турниру из серије 500, а списак учесника на овом тениском надметању је заиста импресиван.

 

Останите уз "Новости спорт" и сазнајте све најновије вести на тему Новак Ђоковић, али и другим спортским темама.

БОНУС ВИДЕО Новак Ђоковић пева "Пукни зоро" - снимак о коме прича Србија

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: "Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер"

ДРУШТВЕНИМ мрежама круже вирални снимци у којима особа која се представља као радница на крузеру дели детаље из живота на броду. У једном таквом видеу поделила је низ фотки у којима тврди да открива тајне живота на крузеру и тако шокирала многе.

05. 07. 2025. у 11:33

Коментари (0)

ЛЕТОВАЊЕ У ГРЧКОЈ СЕ ПРЕТВОРИЛО У ДРАМУ ЗА МАЈКУ ИЗ СРБИЈЕ: Једно дете јој хоспитализовано у Солуну, друго остало само у Неос Мармарасу