ЗАР И ТИ, ЕНДИ? Мари једну ствар не може да опрости Ђоковићу

Марко Паунић
Марко Паунић

22. 02. 2022. у 10:09

БРИТАНСКИ тенисер Енди Мари се пласирао у друго коло АТП Дубаија, пошто је савладао квалификанта Крисотофера О'Конела резултатом 6:7, 6:3, 7:5.

ЗАР И ТИ, ЕНДИ? Мари једну ствар не може да опрости Ђоковићу

фото: АП

А после меча Британац је причао о чему друго до о Новаку Ђоковићу. Некадашњи гренд слем шампион се дотакао одлуке Србина да се не вакцинише, као и наставка сезоне.

- Не слажем се са Новаковом одлуком. Мислим да би било пуно лакше за њега да се вакцинисао. Али такође није ми се свидело да га видим у ситуацији у којој је био. Знам га од када смо били деца и мислим да је за тенис боље да игра на свим већим турнирима - рекао је Мари.

Подсећања ради, Ђоковић је фуриозно почео наступ у Дубаију пошто је савладао Италијана Лоренца Мусетија са 6:3, 6:3, уз сјајну подршку навијача.

- Било је неизвесно како ће ме дочекати публика. Ово је боље од најбољег. Да сам изашао на терен у Аустралији, вероватно не би било овако. Хвала им од срца - причао је Новак.

Наредни ривал биће му бољи из дуела Хачанов - Де Минор. Турнир у Дубаију, из серије 500, игра се за наградни фонд од 2.794.840 долара.

БОНУС ВИДЕО: Кад се Срби скупе да ослободе Новака Ђоковића

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂУРИЦА МУДРО ЗБОРИ: Мале квоте руше тикете! (ВИДЕО)

ЂУРИЦА МУДРО ЗБОРИ: "Мале квоте руше тикете!" (ВИДЕО)

"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.

14. 11. 2025. у 12:45

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! Орлови изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.

13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40

Коментари (0)

СИН БИВШЕГ СРПСКОГ ФУДБАЛЕРА ПАО СА ВИШЕ ОД ТРИ ТОНЕ ДРОГЕ! Нема даље од овога, ово је Лига шампиона!