АГОНИЈА: Енди Мари пропушта још један турнир, повреде не престају да "море" Британца

БРИТАНСКИ тенисер Енди Мари повукао се са АТП турнира у Квинсу због проблема са стомачним мишићем, пренео је "Би-Би-Си".

АГОНИЈА: Енди Мари пропушта још један турнир, повреде не престају да море Британца

ФОТО: Принтскрин

Он се повредио пре два дана у финалу АТП турнира у Штутгарту против Италијана Матеа Беретинија. Британски тенисер је изгубио овај меч, а повреду је зарадио током трећег сета, која ће га коштати учешћа на још једном такмичењу.

- Овај турнир ми много значи. Разочаран сам што не могу да се такмичим, јер сам већ одиграо неколико добрих мечева на трави - рекао је Мари.

Британски тенисер је у првом колу требао данас да игра против Италијана Лоренца Сонега.

Некада први рекет света се нада да ће бити спреман за Вимблдон, који почиње 27. јуна.

Момак рођен у Глазгову данас је 47. тенисер света, што је његов најбољи пласман откако се вратио на терен после операције кука у јануару 2019. године.

БОНУС ВИДЕО: Ко су најтрофејнији тенисери света?

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ЈЕ У ПРАВУ, ШВЕРЦОВАЛИ СМО СЕ: Колинда о напетостима између Русије и НАТО-а: Бојим се ескалације!

"ТРАМП ЈЕ У ПРАВУ, ШВЕРЦОВАЛИ СМО СЕ": Колинда о напетостима између Русије и НАТО-а: "Бојим се ескалације!"

ЈОШ један неидентификовани дрон јуче је ушао је у ваздушни простор Литваније - трећи дан заредом. Главни секретар НАТО-а Марк Руте, током посета вежби цивилне одбране у Шведској, поручио је да је Савез спреман да одговори на сваку претњу.

22. 05. 2026. у 08:40

Коментари (0)

НОВАЦ ОСТАО БЕЗ НОВЦА! Флојд Мејведер тврди да му је 175 милиона долара украдено на невероватан начин!