СКОТ ЈЕ ПРАВИ СКОТ: Мучио Новака Ђоковића у Мелбурну, а сада је у центру скандала

Марко Паунић
Марко Паунић

18. 08. 2022. у 11:13

Бивши премијер Аустралије Скот Морисон, који је наложио да се Новак Ђоковић почетком 2022. године депортује из његове земље јер није вакцинисан, налази се у епицентру скандала!

СКОТ ЈЕ ПРАВИ СКОТ: Мучио Новака Ђоковића у Мелбурну, а сада је у центру скандала

Tanjug/AP

Како преносе тамошњи медији, драма са Ђоквићем је имала великог утицаја да Морисон изгуби изборе, а сада се нашао пред новим проблемом. 

Наиме, откривено је да је Морисон тајно именовао себе у још пет министарстава током пандемије!

Бивши премијер Аустралије, који се повукао са места лидера Либералне партије након што је изгубио на општим изборима у мају, обратио се на конференцији за новинаре како би одговорио на салве критика из актуелне владе и његове сопствене странке због ових именовања, преноси Ројтерс.

фото: епа/ефе

 

Морисон је навео да није "преузео" министарства и рекао да министре није ометао у раду, а образложио је да их није обавестио пошто је овлашћења намеравао да користи само у хитним случајевима.

БОНУС ВИДЕО: САСТАНАК ВУЧИЋА И ЂОКОВИЋА: Овако је изгледао сусрет председника Србије и најбољег тенисера

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: Панцери имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: "Панцери" имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

СИГУРНИ учесник Мундијала, Немачка жели да репрезентативну паузу заврши новом победом пред својим навијачима на "МХП арени", док Гана у дуел улази уздрмана серијом лоших резултата и без много самопоуздања (20.45).

30. 03. 2026. у 11:30

Коментари (4)

АНАЛИЗА: ДА ЛИ СМО ГОДИНАМА СЛУШАЛИ ПОГРЕШНЕ БРОЈКЕ? Подаци стручњака доносе изненађујуће одговоре