ЂОКОВИЋ ОДМАХ РЕАГОВАО: Олга Даниловић прошла у главни део Ролан Гароса, а ово је потом урадио Новак (ФОТО)

Дарко Николић
Дарко Николић

26. 05. 2023. у 21:27

СРПСКА тенисерка Олга Даниловић успешно је окончала квалификације на Ролан Гаросу, а то је обрадовало и нашег најбољег играча свих времена, по многима и светског, Новака Ђоковића.

ЂОКОВИЋ ОДМАХ РЕАГОВАО: Олга Даниловић прошла у главни део Ролан Гароса, а ово је потом урадио Новак (ФОТО)

Ilustracija

Након што је Даниловићева изврсном игром елиминисала и последњу препреку, Ноле јој је упутио честитку.

Путем Инстаграма је објавио фотографију наше репрезентативке и украсио је графичким приказима бицепса, подигнутог палца, аплауза и подигнутих руку, чиме се симболично исказује честитање на друштвеним мрежама.

Честитка Новака Ђоковића Олги Даниловић по завршетку квалификација за Ролан Гарос / Foto: Printskrin Instagram/djokernole

Ролан Гарос почиње у недељу, првог дана од српских тенисера на терен ће Ласло Ђере против Андреја Рубљова, док ће Новак Ђоковић на терен у понедељак, а ривал му је  изузетно занимљив тенисер, који Нолета никада неће заборавити због онога што му је урадио.

Данас су своје супарнике у првом колу сазнали и Олга Даниловић, Хамад Међедовић и Миомир Кецмановић.

Пратите Ролан Гарос на спортским страницама портала "Новости".

Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УМЕСТО ОБРАЧУНА ГОЛИЈАТА, ГЛЕДАЋЕМО ДУЕЛ ДВА ДАВИДА: Флуминенсе и Ал Хилал бију битку за пласман у полуфинале Светског првенства!

УМЕСТО ОБРАЧУНА ГОЛИЈАТА, ГЛЕДАЋЕМО ДУЕЛ ДВА "ДАВИДА": Флуминенсе и Ал Хилал бију битку за пласман у полуфинале Светског првенства!

У четвртфиналу Светског клупског првенства гледаћемо меч између Флуминенсеа и Ал Хилала који се састају "Кемпинг ворлд стадиону" у Орланду од 21.00.

04. 07. 2025. у 10:50

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

Коментари (1)

ВЕЧЕРИ ТЕАТРА У СРЦУ ГРАДА: Завршен први MozzART позоришни фестивал