ЂОКОВИЋ ПОВУКАО НЕОЧЕКИВАНИ ПОТЕЗ: Ево шта је Новак урадио пред одлазак у Америку
НОВАК Ђоковић је после трећег узастопног овогодишњег учешћа у гренд слем финалу решио најпре да мало предахне, а онда да се тенису врати "пуним плућима".

Фото: EPA-EFE/JUANJO MARTIN
Више нема дилеме када ће Ноле играти следећи турнир, али је најбољи српски тенисер тим поводом повукао и један не баш очекивани потез.
Као што су вам "Новости" већ писале, после Вимблдона - Ђоковић ће најпре играти на мастерсу у Синисинатију, који почиње 13. августа (после чега од 28. следи последњи гренд слем у сезони, Ју-Ес опен).
Али, не само да ће Новак наступити у синглу, већ се пријавио да у Синсинатију игра и у надметању парова.
Саиграч ће му бити колега из репрезентације Србије, Никола Ћаћић.
Српски тандем, наравно, неће бити међу носиоцима (први су Кулоф и Скупски, други Додиг и Крајичек, трећи Рам и Салисбери, четврти Бопана и Ебден, пети Нис и Зијелински, шести Кравијец и Пуец, седми Гранољерс и Зебаљос, а осми Гонзалез и Роже-Васелан), али је интересантно да ће поред Нолета у дублу играти и још неки асови из сингла. Рецимо, Стефанос Циципас (заједно са Алехандром Давидовичем Фокином), Александер Зверев (са Марселом Мелом), Хуберт Хуркач (са Матом Павићем) и Андреј Рубљов (Макс Пурсел), те нема сумње да ће и овај део мастерса у Синсинатију донети бројна узбуђења.
Подсеитмо, Ђоковић је у појединачној конкуренцији турнир у Синсинатију освојио у два наврата, 2018. и 2020, али после те друге титуле тамо више није играо.
Ако вам се тенис свиђа, оно што у њему ради Новак Ђоковић, а и ако пратите "бели спорт" и због других у њему, пратите га на спортским страницама портала "Новости". На сасвим сте добром месту.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо

НОВИ УДАРАЦ ЗА СРБИЈУ: "Орлови" додатно ослабљени на Светском првенству у кошарци
31. 07. 2023. у 18:49

ЕВРОПСКИ КЛАСИК: Немци и Португалци бију битку за пласман у финале Лиге нација
Фудбалска Европа окреће поглед ка Минхену, где се вечерас од 20.45 игра прво полуфинале Лиге нација – дуел између Немачке и Португала.
04. 06. 2025. у 07:00

УКРАЈИНЦИ ГА НЕ ВОЛЕ, РУСИ НЕ ПОДНОСЕ, А ОН... Нови председник Пољске се захвалио навијачима на победи на изборима!
Не воле га многи Украјинци, али не воле га ни многи Руси. Бивши је фудбалски навијач. И то, изгледа, учесник једне од најчувенијих масовних туча. А сада је постао председник Пољске и има захвалницу која није уобичајена.
05. 06. 2025. у 20:00

ДА ЛИ ЈЕ ОВО ПРАВИ РАЗЛОГ: Откривено зашто је Макрон "добио по носу", Брижит ово није могла да поднесе (ФОТО)
ИНТЕРНЕТ нема милости, а теорије завере се нижу једна за другом...
05. 06. 2025. у 12:00
Коментари (1)