РУСКИЊА ИЗНЕНАДИЛА ПЛАНЕТУ: Ево под чијом заставом жели да наступа на Ју-Ес опену
РУСКА тенисерка Дарија Касаткина скренула је пажњу јавности изјавом на недавној конференцији за медије на Ју-ес опену.
EPA
Услед затегнутих односа између Русије и Украјине још увек постоје ситуације да тенисери и тенисеке из поменутих земаља одбијају да поздраве једни друге.
Новинари у Њујорку на једној конференцији у потрази за провокативним садржајем обратили су се Рускињи, Дарији Касаткиној на следећи начин:
Упитана је шта мислио о томе што не може заставу Руске Федерације да истакне уз своје име, она је дала маштовит одговор.
- Желела сам да питам ВТА да играм под заставом дугиних боја - одговорила је Касаткина, која иначе не крије да је лезбијка и у вези је са Наталијом Забиако.
БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду
Препоручујемо
СВЕТСКО ПРВЕНСТВО У КОШАРЦИ 2023: Утакмице, резултати, табеле, коначан пласман - све на једном месту!
10. 09. 2023. у 13:39 >> 13:39
СВЕТСКО ПРВЕНСТВО У КОШАРЦИ, 6. ДАН: Завршена прва фаза Мундобаскета 2023!
30. 08. 2023. у 17:34 >> 17:34
ЂОКОВИЋ ПОКАЗАО ЗУБЕ, АЛИ И ДУШУ! Новак шампионским кораком до трећег кола Ју-Ес опена
30. 08. 2023. у 22:01 >> 20:36
КАД ВИДИ ЈОКИЋА "НИЈЕ МУ ДОБРО": Најбољи дефанзивац лиге нема одговор за троструког МВП-а
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Минесоте и Денвера који се састају у "Таргет центру" два сата после поноћи.
15. 11. 2025. у 13:00
СКАНДАЛ ЗБОГ СРБИЈЕ?! Ево шта се у Босни десило многим навијачима Румуније!
Најновије вести из фудбала су прилично скандалозне. Србија се ту нашла, ни крива ни дужна, у центру пажње, а инцидент који се десио - поприма међународне размере.
16. 11. 2025. у 12:18
ЗВУЦИ СЕКСА У БРИТАНСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: После скандала - ухапшена два мушкарца
ДВОЈИЦА мушкарца ухапшена су, па пуштена на слободу уз кауцију, након што је мобилни телефон постављен у Доњем дому британског парламента како би пуштао "сексуалне звукове" током посланичких питања британском премијеру Киру Стармеру.
16. 11. 2025. у 20:32
Коментари (1)