БРАВО ЂЕРЕ! Ласло доминантно победио Рамоса Вињоласа и донео предност Србији

Филип Милошевић

15. 09. 2023. у 16:43

Репрезентација Србије игра против Шпаније друго коло групе Ц Дејвис купа. Ласло Ђере је први изашао на терен и успео је да савлада Рамоса Вињоласа са 2:0 у сетовима (6:4,6:4).

БРАВО ЂЕРЕ! Ласло доминантно победио Рамоса Вињоласа и донео предност Србији

Профимедиа

Ђереу је у првом сету било довољно само једном да одузме противнику сервис, то се десило при резултату 2:2. Српски играч је након тога без већих проблема одвео сет у мирну завршницу и добио га са 6:4.

Током другог сета је до резултата 3:3 виђена велика борба, онда Ласло прави брејк у другом сету, који такође као и први без већих проблема приводи крају и истим резултатом као и у првом сету завршава меч и доноси прву победу Србије над Шпанијом.

Наредни меч игра Новак Ђоковић против Давидович Фокине који неће кренути пре 17 часова.

БОНУС ВИДЕО: Дочек Алексе Аврамовића, Марка Мариновића и Феђе Сретеновића на тргу у Чачку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РОМА БИ ДА СЕ ВРАТИ МЕЂУ ТОП ЧЕТИРИ: Вучица иде на ноге традиционално повољном противнику

РОМА БИ ДА СЕ ВРАТИ МЕЂУ ТОП ЧЕТИРИ: "Вучица" иде на ноге традиционално повољном противнику

Након што су оверили пласман у осмину финала Лиге Европе, фудбалери Роме враћају фокус на Серију А и вечерас гостују Удинезеу, традиционално повољном ривалу за "вучицу" (20.45).

02. 02. 2026. у 08:00

Коментари (0)

ЉУБАВ, РАЊИВОСТ И ХУМАНОСТ: Слобода Мићаловић и Игор Ђорђевић у уметничком делу које отвара очи и срце