ХРВАТ ОЧАРАН ЂОКОВИЋЕМ: Ужитак је играти против најбољег свих времена
Хрватски тенисер Дино Прижмић изјавио је данас у Мелбурну да је уживао у игри против Новака Ђоковића у првом колу Аустралијан опена, преносе хрватски медији.
ТАНЈУГ/АП
Најбољи тенисер света је после велике борбе победио Хрвата Дина Прижмића 6:2, 6:7 (5:7), 6:3, 6:4.
- Поносан сам на себе и на свој први наступ на гренд слему. Уживао сам у игри против најбољег тенисера свих времена. Мислим да сам много научио од Новака, наставићу да радим и напредујем. Добио сам доста комплимената, заиста то ценим. Његове речи ми много значе, знам да сам дао све од себе. Хтео сам да прикажем најбољу игру, да победим и да уживам, рекао је Прижмић на конференцији за медије.
Он је истакао да је почео да тренира у Сплиту.
- Почео сам да играм озбиљнији тенис и надам се да ћу мотивацијом да наставим даље. Рођен сам у Сплиту, тамо је атмосфера... Сигуран сам да имам тај менталитет. Дошао сам да дам све од себе, да видим где је мој тенис у односу на Новака. Подршка навијача ми је доста значила, додао је хрватски тенисер.
Подсетимо, Новак ће у другом колу играти против победника меча Алексеј Попирин - Марк Полманс.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
КАКВИ ФЕДЕРЕР И НАДАЛ, ЂОКОВИЋ ЈЕ НАЈБОЉИ: Агаси сасуо чињенице целом свету у лице
13. 01. 2024. у 12:55
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!
ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.
08. 01. 2026. у 08:00
АМЕРИКАНЦИ У ШОКУ: Ево шта је Владимир Путин управо урадио
Русија и Америка, али и Француска, део су најновије вести која великом брзином обилази планету.
08. 01. 2026. у 23:35
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (0)