СРБИН ИМ ЈЕ СВЕ ОПРОСТИО! Новак Ђоковић први пут од 2019. године игра на "петом гренд слем турниру"
Више нема дилеме - најбољи тенисер света Новак Ђоковић учествоваће на првом мастерсу у сезони који је на програму од 6. до 17. марта у сунчаном Индијан Велсу.
ФОТО: Танјуг/АП
Тридесетшестогодишњи Србин на незваничном петом гренд слем турниру није учествовао од 2019. године, што због забране уласка у САД, али и неких других одлука. Међутим, сада им је Ђоковић све опростио и појавиће се у Америци.
Иначе, Новак је пет пута освајао титулу у Индијан Велсу – 2008, 2011, 2014, 2015. и 2016, док је пре пет година заустављен у трећем колу.
Прошле године титула је припала Карлосу Алкаразу.
Први играч света је 40 пута славио на турнирима из мастерс серије, а у каријери је укупно освојио 98 трофеја.
Ђоковић је недавно у полуфиналу Аустралијан опена поражен од Јаника Синера, а врло је вероватно да до Индијан Велса неће учествовати на турнирима.
Препоручујемо
ЂОКОВИЋ НИЈЕ ЗАВРШИО! Легендарни тренер уверен: Освојиће три гренд слема ове сезоне
04. 02. 2024. у 22:26
СЕНЗАЦИОНАЛНО - ГИГАНТ ЗОВЕ НОВАКА! Ђоковић пред фудбалским ангажманом
04. 02. 2024. у 15:39
РАЗИГРАНИ ЈУНАЈТЕД МОЖЕ ДО МЕСТА КОЈЕ ВОДИ У ЛИГУ ШАМПИОНА: "Карамелама" се не пише добро на "Театру снова"
МАНЧЧЕСТЕР јунајтед и Евертон затварају 12. коло Премијер лиге у мечу у којем Рубен Аморим тражи наставак узлета „црвених ђавола“, док Дејвид Мојес и његове "карамеле" јуре ретку победу на „Олд Трафорду“ (21.00).
24. 11. 2025. у 13:54
ВЛАДИМИР ПУТИН СЕ ВАНРЕДНО ОГЛАСИО! Спуштена и руска застава...
Најновије вести из Русије не тичу се овога пута рата у Украјини, међународних санкција или преговора о завршетку сукоба који Руска Федерација назива "Специјална војна операција", али чим се и Владимир Путин, руски председник, огласио - јасно је да је у питању значајан догађај.
24. 11. 2025. у 19:17
На годишњицу дедине смрти, Кенедијева унука (35) саопштила да УМИРЕ - а тек што се ПОРОДИЛА! Проклетство Кенедијевих се наставља...
ЋЕРКА Керолајн Кенеди, а унука Џона и Џеки Кенеди је објавила страшне вести на годишњицу смрти свог деде. Након другог порођаја суочила се са тешком дијагнозом.
23. 11. 2025. у 14:30 >> 17:31
Коментари (0)