"УВЕК САМ СЕ БОРИЛА ЗА СВОЈЕ СНОВЕ": Сабаленка напада титулу у Штутгарту
Белоруска тенисерка Арина Сабаленка решила је да коначно узме титулу и на турниру у Штутгарту.

FOTO: Tanjug/AP
Друга тенисерка света је три пута заредом играла у финалу, а на старту сада игра са Паулом Бадосом из Шпаније.
Белорускиња каже да има велике амбиције и на шљаци у наставку сезоне.
- Штутгарт је добро место да се почне сезона на шљаци. Полако се привикавам на ову врсту подлоге. У принципу волим да играм доста турнира пред гренд слем, тако да је ово добро место за почетак - рекла је Сабаленка.

FOTO: Tanjug/AP
Њу су питали због чега тако велики број врхунских играчица долази са истока континента.
- Мислим да је то зато што је већина нас одгајана у тешким условима. Ми смо чврсте особе, жестоки борци. Не знам, ово је једино објашњење које могу за то да дам. Барем је тако било у мом случају. Није ми било лако, али сам се увек борила за своје снове - рекла је Сабаленка.
Титулу на турниру у Штутгарту брани најбоља играчица света, Пољакиња Ига Швјонтек.
БОНУС ВИДЕО Новак Ђоковић о томе зашто је Никола Пилић важан за њега, а зашто за Србију
Препоручујемо

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал има предност из првог дуела, али Атлетико се неће предати без лавовске борбе пред 70 000 верних "јорганџија"
У реванш утакмици осмине финала Лиге шампиона гледаћемо четврти овосезонски "Мадридски дерби" када од 21.00 на "Метрополитану" копља буду укрстили Атлетико и Реал Мадрид. Благу предност има "краљевски клуб" који је славио с 2:1 на "Бернабеу", али Атлетико је оран да га коначно избаци у најјачем европском такмичењу и сигурно је да нас очекује 90, а можда чак и 120 минута врхунског фудбала.
12. 03. 2025. у 11:27 >> 11:27

РУСИЈА У ШОКУ: Откривено где су се спремали терористи који су убили 145 људи у тржном центру Крокус сити хол
Терористички напад у Москви, током ког је пре годину дана у тржном центру "Крокус сити хол" убијено 145 људи, могао је да буде избегнут да се повело више рачуна о омиљеном месту окупљања терориста који су тај ужасан злочин извршили.
13. 03. 2025. у 17:44

ТРАМПОВА УНУКА ЈЕ ПРАВА СЕНЗАЦИЈА: Најскромнија и најлепша у породици, бави се необичним спортом (ФОТО)
ИАКО обично највише пажње привлаче деда, бака и тетка Иванка, када се нашла на бини поред Доналда трампа током победничког говора након избора сви су приметили лепу Каи, у сјајној, шљокичастој хаљини.
13. 03. 2025. у 15:53
Коментари (0)