ШТА ЋЕ БИТИ СА НОВАКОМ? Познати тенисер послао поруку Ђоковићу

Јелена Симаиновић

05. 06. 2024. у 10:32

Повреда Новака Ђоковића и одустајање од даљег такмичења на Ролан Гаросу тема су број један у Паризу.

ШТА ЋЕ БИТИ СА НОВАКОМ? Познати тенисер послао поруку Ђоковићу

FOTO: Tanjug/AP

Ђоковић је задобио напрснуће менискуса и отуда није могао да настави са такмичењем, па је Каспер Руд без борбе прошао у полуфинале.

Жо Вилфред Цонга, тенисер против ког је Новак дошао до првог гренд слема у каријери 2008. године у Мелбурну, често је имао проблема са повредама током каријере.

Француз, који на овом турниру коментарише мечеве са турнира за Амазон Прајм, изнео је каква су његова искуства са повредом колена.

- Ако буде морао да уради операцију из мог личног искуства, доктори су ми рекли да је потребно шест недеља за опоравак од операције. Тако да можете да претпоставите да неће много тога да се деси за шест недеља - каже Цонга.

Француз ипак додаје да све зависи од степена оштећења менискуса.

- После тога, све зависи од озбиљности напрснућа, да ли је у питању неко мање, да ли захтева хируршку интервенцију? Не знамо још, али покушаћемо да сазнамо наредних недеља - закључио је Цонга. 

БОНУС ВИДЕО "ЂОКОВИЋ МОЖЕ ДА ИГРА ЈОШ 2-3 ГОДИНЕ": Горан Иванишевић о Новаку и будућим плановима

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза

Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза

МАНЧЕСТЕР јунајтед у понедељак увече на Олд Трафорду дочекује Брентфорд у мечу који може бити веома важан у борби за пласман у Лигу шампиона. Домаћин је тренутно трећи на табели Премијер лиге и налази се у одличној позицији пред сам финиш сезоне.

27. 04. 2026. у 10:36

Лудило! Здравко Мамић продао Звездине фудбалере Костова и Авдића за 50 милиона евра!

Лудило! Здравко Мамић "продао" Звездине фудбалере Костова и Авдића за 50 милиона евра!

Ако неко зна да продаје балканске фудбалере богатим европским клубовима, онда је то свакако дугогодишњи "алфа и омега" Динама из Загреба, Здравко Мамић. А баш он је одушевљен двојицом Звездиних младих фудбалера и убеђен је да ће донети огроман новац новом/старом шампиону Србије.

27. 04. 2026. у 13:50

Коментари (0)

Одбили су послушност Путиновом човеку - нису могли ни да сањају шта ће да се деси 48 сати касније