"ОНА УМИРЕ, НЕ ЗНАМ КОЛИКО ЋЕ ЈОШ БИТИ ЖИВА!" Ево коме је Јаник Синер посветио титулу са Ју-Ес опена
Италијански тенисер Јаник Синер освојио је први пут у каријери Ју-Ес опен пошто је у финалу савладао Американца Тејлора Фрица с резултатом 3:0 (6:3, 6:4, 7:5) за два сата и 17 минута.
FOTO: Tanjug/AP
Синеру (23) је ово други гренд слем пехар у каријери, први је освојио почетком године кад је славио на Аустралијан опену.
После меча Јаник је имао емотиван говор:
- Хоћу да почнем са Тејлором, знам колико је напорног рада уложио, честитке целом његовом тиму. Лепо је видети те на оваквој позорници и сигуран сам да ћеш још много пута играти овакве мечеве. Желим ти много среће - рекао је на почетку обраћања.
Титулу је посветио тетки која има здравствене проблеме.
- Мој последњи период у каријери је био јако тежак, али ту је тим који ме подржава сваког дана, они су поред мене. Ја волим тенис, тренирам за тако нешто, али постоји и живот ван тога и желим да посветим титулу мојој тетки која се не осећа добро и драго ми је што је и даље имам у свом животу. Драго ми је што могу да делим овако позитивне тренутке са њом, важна је у мом животу. Моја највећа жеља је добро здравље свима, али знам да то некада није могуће - додао је Италијан.
БОНУС ВИДЕО: СЕВЕР СЛАВИ: Звезда је у Лиги шампиона!
Препоручујемо
ШАМАР КАКАВ ТЕНИС НЕ ПАМТИ! "Дрогиран" освојио гренд слем, па се још прави луд (ВИДЕО)
09. 09. 2024. у 08:16
ОГЛАСИО СЕ НОВАК ЂОКОВИЋ! Србин показао целом свету ко је он, а ко су они...
09. 09. 2024. у 07:22
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ - НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Типов" тикет за петак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
24. 10. 2025. у 08:06
РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
23. 10. 2025. у 14:39
СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)