ПОСЛЕ ДОПИНГА, САД И ОВО... Трагедија у породици Јаника Синера
Италијански тенисер Јаник Синер сазнао је лоше вести у Пекингу, где ће од 26. септембра играти мастерс на ком брани титулу, јер је из домовине стигла вест да му је умрла тетка!

FOTO: Tanjug/AP
У питању је Меги Раухегер, рођена сестра његове мајке, која је преминула у 56. години од последица рака.
Подсетимо, њој је Синер недавно посветио титулу на Ју-Ес опену.
ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ
- Волео бих да посветим ову титулу својој тетки, јер се она не осећа добро… Не знам колико дуго ћу је још имати у свом животу. Лепо је што овакве тренутке могу да поделим са њом, она ми је веома битна у животу. Ако постоји једна жеља коју могу да пожелим, то је сјајно здравље за све. Нажалост, то није могуће, али… - у емотивном говору поручио је Синер.
Иначе, тежак ударац за Синера је и то што неће моћи да буде на сахрани тетке која је заказана за 24. септембар.
ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо

ЈУРИМО ЧЕТВРТИ У НИЗУ! Ево данашњег Тип "сигурица тикета" са нове три реалне квоте
РЕДАКЦИЈА Типа вам је и јуче предложила тикет који се показао као добитан.
28. 07. 2025. у 06:42 >> 00:37

"АЛАРМАНТНА ВЕСТ ЗА ХРВАТСКУ!" Хрвати у паници: Срби нам дишу за вратом!
Најновије вести из Хрватске су, мало је рећи, занимљиве.
28. 07. 2025. у 19:52

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: "Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих"
КРИСТИЈАН Голубовић огласио се из Клиничко-болничког центра Земун, где се тренутно налази заједно са супругом Кристином Спалевић. Њихова деца тренутно су хоспитализовани, а породица пролази кроз тежак период.
28. 07. 2025. у 22:12
Коментари (0)