ДОХА, НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ: Ево кад Новак Ђоковић игра нови меч у Дохи

Часлав Вуковић

17. 02. 2025. у 16:31

НОВАК Ђоковић је успео да се опорави од повреде и сутра га очекује први меч у синглу након Аустралијан опена, а познато је и кад ће бити на терену.

ДОХА, НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ: Ево кад Новак Ђоковић игра нови меч у Дохи

ФОТО: Танјуг/АП

Србин ће на старту турнира из серије 500 одмерити снаге са Матеом Беретинијем. Он и Италијан ће играти трећи меч на Централном терену.

Њихов неће почети пре 15.30 по нашем времену. Пре њих на терену ће се наћи Роман Сафијулин и Алекс Де Минор, односно Карен Хачанов и Данил Медведев.

*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*

*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*

Ђоковић и Беретини су до сад одиграли четири међусобна дуела и сваки пут је славио Београђанин.

Одмах након тог меча на терену ће бити Хамад Међедовић. Млади српски тенисер ће одмерити снаге са Стефаносом Циципасом.

Подсетимо, Новак је Доху освајао два пута. Прво је 2016. године у финалу победио Рафаела Надала, да би годину дана касније био бољи од садашњег тренера Ендија Марија.

Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАПЛАТА ДУГОВА: ПСЖ није заборавио пораз из финала Лиге шампиона 2020. године и више је него спреман да се освети Баварцима

НАПЛАТА ДУГОВА: ПСЖ није заборавио пораз из финала Лиге шампиона 2020. године и више је него спреман да се освети Баварцима

ДЕРБИ четвртфинала Светског клупског првенства вечерас ће од 18 часова на "Мерецедс бенз стадиону" у Атланти одиграти ПСЖ и Бајерн Минхен.

05. 07. 2025. у 07:20

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

Коментари (0)

ВЕЧЕРИ ТЕАТРА У СРЦУ ГРАДА: Завршен први MozzART позоришни фестивал