ЈОШ УВЕК ИМА ВЕЛИКУ ЖЕЉУ ДА СЕ ТАКМИЧИ: Ово је урадио Стан Вавринка на турниру у Букурешту
СТАН Вавринка је недавно напунио 40 година, али и даље са великим жаром приступа мечевима. Колико му је стало да и даље побеђује показује један податак након меча са Тимофејом Скатовим.
FOTO: Tanjug/AP
Швајцарац је тријумфовао са 6:4, 6:7(5), 7:6(1). Ово је меч који је најдуже трајао у АТП мечу било ког играча старости 40 или више године од 1990. године. Овај дуел је трајао три сата и 18 минута.
Вавринка је тако надмашио Хрвата Иву Карловића који је савладао Фелисијана Лопеза на Ролан Гаросу 2019. године (три сата и шест минута).
Популарни "Станимал" ће у другом колу играти против Шпанца Педра Мартинеза.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
ШОК НА МАРАКАНИ: Бивши фудбалер Црвене звезде осуђен на две године затвора!
02. 04. 2025. у 12:25
ПА, ОВО ЈЕ ХИТ! Никола Јокић убацио 61 поен, па шокирао цео свет (ВИДЕО)
02. 04. 2025. у 10:21
"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу
БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.
02. 12. 2025. у 07:30
ЗАПАД У ШОКУ! Цела Русија слави, ово је чекала од 2022!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.
02. 12. 2025. у 14:58
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)