ЈОШ ЈЕДАН СРБИН У МОНТЕ КАРЛУ: Душан Лајовић добио специјалну позивницу за мастерс у Кнежевини
СРПСКИ тенисер Душан Лајовић придружио се осталим нашим играчима који ће наступити у Монте Карлу.
Фото: EPA-EFE/JUAN IGNACIO RONCORONI
Ипак, он ће главног жреба морати да се домогне преко квалификација за које је добио специјалну позивницу.
Тренутно 109. на АТП листи је награђен због тога што је 2019. године играо финале мастерса у Кнежевини.
Поред њега у квалификацијама ће играти Хамад Међедовић и Ласло Ђере, док ће у главном жребу наступити Новак Ђоковић и Миомир Кецмановић.
Подсетимо, турнир у Монте Карлу игра се од 6. до 13. априла, а титулу брани Стефанос Циципас који је у финалу победио Каспера Руда.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ФИКС НА БОДЕ: "Жута армија" гостује тиму који се бори за опстанак!
БОРБА за титулу у норвешкој Елитсерији улази у све занимљивију фазу, а Боде глимт ове недеље гостује екипи КФУМ Осла (14.30) са јасним циљем, освајањем три бода којима би остао у трци са Викингом за шампионску круну.
12. 07. 2026. у 10:20
ПАРТИЗАН ЗАВРШИО ПЛЕЈМЕЈКЕРА! Бивши саиграч Милоша Теодосића облачи црно-бели дрес
Доскорашњи кошаркаш Виртуса, Алесандро Пајола, ускоро ће постати нови кошаркаш Партизана.
11. 07. 2026. у 20:46
ПУТИН КОМЕНТАРИСАО БРАК НАШЕ ПЕВАЧИЦЕ: "Српкиња ти је жена? Они то неће украсти! Срби су поштени и пристојни - ако си преписао фирму на њу"
ТОКОМ разговора Владимир Путин га је упитао ко је његова супруга.
10. 07. 2026. у 21:56
Коментари (0)