"ТАЈ ГЛУПИ ДЕТАЉ ГОВОРИ ПУНО": Пеп Гвардиола о проблем који мучи Манчестер сити
Тренер Манчестер ситија Пеп Гвардиола и његови изабраници одавно су изгубили шансу за титулу, после 34. кола налазе се на трећем месту, али их чека тешка борба за место у Лиги шампиона.

Foto: Profimedia
- Манчестер Сити изгубио је током турбулентне сезоне свој дух, али ће се у следећој вратити на врх - рекао је Гвардиола.
Ове године нису успели ни у најпрестижнијем клупском такмичењу, испали су у осмини финала од Реал Мадрида, а у Лига купу су завршили после пораза од Тотенхема у осмини финала.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
Једину шансу за трофеј имају у ФА купу. У недељу их на Вемблију чека полуфинални дуел са изненађењем сезоне, Нотингем Форестом.

Уколико Манчестер не успе ни у најстаријем клупском такмичењу, била би то прва сезона без значајног трофеја од сезоне 2016/17. Гвардиола, међутим, верује да је тим на правом путу.
УПЛАТИ ДЕПОЗИТ НА БИЛО КОЈИ НАЧИН - ОСВОЈИ БОНУС!
После последње победе над Астон Вилом (2:1) поново је видео међу играчима страст и тимски дух, који му је у претходним месецима недостајао.
- Учимо да радимо боље. Да стварамо већу повезаност са тимом, да славимо када постигнемо гол. Када је Бернардо Силва у уторак постигао први гол, славили смо. Био је ту говор тела, страст. Када смо постизали голове у октобру, нисмо славили на исти начин. Тај глупи детаљ говори пуно о страсти коју смо увек имали, а ове сезоне је нисмо имали. Имали смо 12, 13 играча доступних свака три дана. Нисмо могли довољно да се опоравимо да бисмо играли с потребним интензитетом и енергијом. Сад поново можемо конкурисати. Играчи морају да осете да можда неће играти, а то нису могли јер нисмо имали довољно спремних, углавном смо имали шест, седам, осам повређених. Било је и других проблема, али то је био највећи - рекао је Гвардиола, који верује да ће у наредној сезони Сити поново да се бори за титулу.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо

"НЕМОЈТЕ РАДИТИ ИСТО ШТО И ЈА": Голман Барселоне поручио да не следе његов пример (ФОТО)
26. 04. 2025. у 14:20

ЛАКШИ ЗА ПОЛА МИЛИОНА: Несвакидашња казна за чувеног боксера (ФОТО)
26. 04. 2025. у 12:45

ТРЕБАЛО БИ ДА БУДЕ ГОЛОВА: Брајтон и Ливерпул играју без притиска на "Амексу"
ЈЕДИНУ утакмицу данашњег програма Премијер лиге одиграће Брајтон и Ливерпул који се састају на "Амексу" од 21.00.
19. 05. 2025. у 08:30

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Француска урадила
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
19. 05. 2025. у 09:25

ЉУДИ, ШТА СЕ ОВО ДЕСИЛО? Ердоган ухватио Макронов средњи прст и - не пушта! Снимак руковања постао хит на друштвеним мрежама (ВИДЕО)
"ДИПЛОМАТСКИ" стисак.
19. 05. 2025. у 16:40 >> 16:48
Коментари (0)