ХАОС НЕ ПРЕСТАЈЕ? Украјинка испрозивала Сабаленку, појавио се и снимак (ВИДЕО)

Александар Илић
Александар Илић

03. 05. 2025. у 14:00

АРИНА Сабаленка иза себе има бурну недељу. Одиграла је на ВТА мастерсу у Мадриду два меча против Украјинки, прво Марте Костјук, па Елене Свитолине. У јавности је сада испливао снимак са меча против Костјукове који додатно баца сенку на дуел.

ХАОС НЕ ПРЕСТАЈЕ? Украјинка испрозивала Сабаленку, појавио се и снимак (ВИДЕО)

ФОТО: Танјуг/АП

Украјинка је током прекида на четвртфиналном мечу пре два дана прозвала Сабаленку због, како она сматра, неспортског понашања.

Прекид се десио у тај-брејку при резултату 5:4 за Украјинку, када је на сервису била Белорускиња, која није желела да сервира због чињенице да је киша почела јаче да пада и да јој је то сметало.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

Главни арбитар меча, суткиња Женг из Кине се са тиме усагласила и прихватила је молбу Сабаленке, али са друге стране Костјукова то није желела да уради, већ је наставила да се свађа са њом и са супервизором, док је Арина све мирно посматрала са стране.

На крају је меч суспендован док се није навукао покретни кров, а Украјинка је за то време отишла у ћошак теерена где је коментарисала понашање Сабаленке.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

- Сабаленка неће никада освојити награду за фер-плеј, то је сигурно - иронично је и непријатно рекла Костјук, а њен тренер се на то насмејао.

Меч се на крају завршио победом Сабаленке после преокрета у тајбрејку резултатом 8:6, пошто је Арина добила и први сет у одлучујућем гему.

БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Украјинци се повукли са Светског првенства иако је Русији и даље забрањено учешће

УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Украјинци се повукли са Светског првенства иако је Русији и даље забрањено учешће

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Али, иако најновије вести на тему "спортске санкције Русима" гласе "остале су на снази" - Украјина је решила да одустане од учешћа на Светском првенству.

29. 05. 2025. у 20:16

ПОЗНАТИ ХРВАТСКИ ПОЛИТИЧАР СНИМИО ПОРНО ФИЛМ Његова партнерка га обрукала: Ипак је бољи у политици! (ФОТО/ВИДЕО)

ПОЗНАТИ ХРВАТСКИ ПОЛИТИЧАР СНИМИО ПОРНО ФИЛМ Његова партнерка га обрукала: "Ипак је бољи у политици!" (ФОТО/ВИДЕО)

БИВШИ хрватски политичар и саборски заступник Иван Пернар, чија је странка прошле недеље након стечаја избрисана из регистра, има нову "каријеру". Одлучио је да се опроба у снимању филмова за одрасле, а пре неколико дана је објавио и да је снимио свој први филм и то са порно глумицом Маријом Задравец, познатијом под надимком Свит Мери (Sweet Mary).

29. 05. 2025. у 14:49

Коментари (1)

УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Украјинци се повукли са Светског првенства иако је Русији и даље забрањено учешће