НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ ИЗ ПАРИЗА! Ево како се Миљан Амановић осећа после операције
Након победе у другом колу Ролан Гароса Новак Ђоковић је открио да је његов кум Миљан Амановић морао да иде на операцију.

ФОТО: Г. Чворовић
Новак је у три сета изашао на крај са Корентином Мутеом и обезбедио пласман у трећу рунду, а након тога је саопштио због чега његов кум, а уједно и физиотерапеут није био на мечу.
- Миљан је у болници, у питању је операција. У реду се осећа тренутно али није баш идеално стање. Пре меча смо примили те информације и сви смо били забринути. Ђиђи је цео дан са њим. То је све што могу о томе да кажем”, одговорио је Новак на питање због чега Амановић и Гепхард Фил Грич нису били у боксу.
ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ
Према последњим информацијама које је Спортал добио Миљан, или Рођа, како га Ноле зове, имао је операцију синуса пре три-четири седмице, и у четвртак пред Новаков меч је дошло до реакције, односно кренула му је крв на нос коју није могао да заустави уобичајеним путем, већ је морао у болницу, како би проблем био решен.
Интервенција је добро прошла и добра ствар је што ће се Миљан тиму прикључити већ данас или евентуално сутра.
ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо

ХАОС НА РОЛАН ГАРОСУ! Организатори чупају косу, нико неће да игра у једном термину
30. 05. 2025. у 08:46

ТСЦ НАПАДА ТРИ БОДА ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Тест у Бачкој Тополи ће бити још један у низу тешких за Суботичане
ДОСТА нас занимљив меч очекује у трећем колу Суперлиге Србије када од 20 часова фудбалери ТСЦ-а буду угостили Спартак из Суботице на "ТСЦ арени".
02. 08. 2025. у 07:40

СВЕТ У ШОКУ! Доналд Трамп забрањује Бразилцима долазак на Мундијал?!
Мало је рећи да су најновије вести из света фудбала, а тичу се и Сједињених Америчких Држава чији је актуелн председник Доналд Трамп, шокирале многе.
31. 07. 2025. у 19:28

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)