СИНЕР ШАМПИОН БЕЧА: Италијан после преокрета и велике бобре победио Зверева
ЈАНИК синер освојио турнир у Бечу, пошто је у финалу после преокрета и велике борбе савладао Александра Зверева са 3:6, 6:3, 7:5.
FOTO: Tanjug/AP/Heinz-Peter Bader
Италијану је ово четврта титула у сезони, а 22. у каријери, што већ сад потврђује колико је велики тенисер.
Први сет припао је Немцу. Очекивало се да ће одговорити 2. на АТП листи и то се догодило. У другом гему је момак из Сан Кандида направио брејк и успео је да сачува предност, без да ривалу дозволи прилику да врати изгубљено.
Највећа борба виђена је у одлучујућем сету. Играчи су држали свој сервис све до 11. гема кад је Синер опет ривалу одузео сервис и потом сигурно одсервирао за победу.
Упркос титули Италијан ће остати на другој позицији на АТП листи са 10.500 бодова. Испред њега је Карлос Алкараз (11.340).
БОНУС ВИДЕО: Шампиони у фокусу: Анђела Вуковић | Радозналост је њена супермоћ
Препоручујемо
ЈОКИЋ ИЗАЗВАО ХАОС НА ТЕРЕНУ: Ударио ривала, настала велика фрка (ВИДЕО)
26. 10. 2025. у 08:40
ЈОКИЋ СЕ ИГРА СА АМЕРИМА: Ново нестварно вече српског центра (ВИДЕО)
26. 10. 2025. у 08:04
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)