АНА ИВАНОВИЋ ЈЕ ОПЉАЧКАНА! Бастијан Швајнштајгер сурово уништио Српкињу
ТЕШКИ дани за Српкињу!
Фото: Профимедиа
Ана Ивановић је крајем прошле године угасила свој козметички бренд након три године пословања и три милиона евра уложених у пројекат.
Према изворима, бизнис је окончан услед наводних уцена бившег супруга Бастијана Швајнштајгера, који је тражио половину зараде, што је резултирало повлачењем производа из продаје.
- Ана је у посао с природном козметиком, која се продавала и онлајн, али и у продавницама од Немачке и Аустрије, па до Србије уложила три милиона евра. То је првих годину-две ишло доста добро, али је с временом интересовање купаца опало, а томе су допринеле и високе цене производа. Ипак, Ана би ту причу некако и изгурала да се у све није умешао њен тада већ бивши супруг Бастијан, који је након развода од ње захтевао и део колача од овог посла. Он је од ње тражио чак половину зараде од продаје козметике, а изговор му је био да јој је много помогао у промоцији тих производа и да је захваљујући њему продаја у почетку ишла одлично. Тачно је да је Ана њега помињала у интервјуима када је промовисала ове производе, али то је било све - прича саговорник "Курира" и додаје:
- Швајни није дао ни евро својих пара за тај бизнис, а кад је Ана чула да он од ње тражи скоро 1,5 милиона евра, буквално је остала у шоку. То ју је баш потресло и додатно разочарало у свој оној агонији и јавној срамоти коју јој је приредио, кад се сазнало да ју је током брака преварио. Наравно, Ана за то није хтела ни да чује, јер је у овај бизнис искључиво уложила свој новац, који је зарадила током своје спортске каријере и спонзорских уговора које има. Ипак, како је он и даље инсистирао на томе да му да део новца, Ана је сазвала хитан састанак са својим тимом. Ту су прегледали све резултате из претходног периода и кад су све ставили на папир, схватили су да су зарада и корист од тог посла много мањи него што се првобитно очекивало. Одмах су се сви договорили да се на овај бизнис стави тачка. Резултат је био да је сва производња нагло прекинута, да су преостали производи повучени из дрогерија, а да је убрзо угашен и сајт овог бренда, који више не постоји. Иако је у почетку била јако тужна због свега јер је у овај посао уложила много времена и новца, сада је наставила даље и окренута је ка другим стварима. Најважније јој је било да Бастијан није успео у свом плану и да од ње није успео да на овај начин дође до новца, кога ионако има превише - закључио је извор.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ФАНОВИ ОГОРЧЕНИ НА АНУ ИВАНОВИЋ! Једном објавом навукла је гнев пратилаца!
02. 03. 2026. у 10:22
И БУГАРКУ БИ МУ ОПРОСТИЛА! Ана Ивановић се понизила као нико, али Немац је баш одјавио
13. 02. 2026. у 08:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РОЛАН ГАРОС: Срби доминирају, Хамад и Новак рутински до другог кола...
ДАНАС почиње други гренд слем у сезони, а ми смо вам направили тикет од мечева првог кола у мушкој конкуренцији.
24. 05. 2026. у 10:00
ДОНАЛД ТРАМП ОВОГ ВИКЕНДА СПАСИО ЗВЕЗДУ И ПАРТИЗАН? Менаџери у шоку, навијачи у делиријуму!
Најновије вести везане за КК Црвена звезда, КК Партизан али и не само те европске клубове стижу из Америке. Доналд Трамп, председник Сједињених Америчких Држава, за то се побринуо. Најпре директно, а овог викенда и посредно.
23. 05. 2026. у 23:59
"ЖЕЛИМ ОСВЕТУ": Путин издао наредбу - нека почне одмазда
Велики број мртвих у нападу који једна страна назива "терористичким актом", а друга "легитимним циљем".
23. 05. 2026. у 19:33
Коментари (0)