НОЛЕ САМ ПРОТИВ СВИХ: Најбољи тенисер света има више победа од седам осталих финалиста Мастерса заједно
НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић има више победа на завршним турнирима сезоне од свих седам осталих чесника овогодишњег финала заједно!

EPA-EFE/JASON SZENES
Ђоковић је у досадашњих 12 наступа остварио скор од 36 победа и 14 пораза. Рафаел Надал, Доминик Тим, Данил Медведев, Стефанос Циципас, Александар Зверев, Андреј Рубљов и Дијего Шварцман заједно имају 35 победа.
Надалов највећи успех су два финала, а укупно је остварио само осам победа, уз 14 пораза. Осим Ђоковића, позитиван скорсу имају само бранилац титуле Стефанос Циципас (4-1) и шампион из 2018. Александар Зверев (7-5).
Прошлогодишњи финалиста Доминик Тим има скор 6-8, Данил Медведев је на једином учешћу изгубио сва три меча у групи, док су Шварцман и Рубљов дебитанти.
Популарни Мастерс почиње у недељу, а Ноле ће имати прилику да се бори за шесту титулу, чиме би изједначио рекорд Швајцарца Роџера Федерера. Српски тенисер је последњи пут тријумфовао 2015.
Препоручујемо

НОВАКОВА РАК РАНА: Ђоковић и у Лондону причао о јединој неоствареној жељи
13. 11. 2020. у 18:05

ПРШТАЛО НА ТРЕНИНГУ: Ђоковић и Надал већ изашли на терен "О2" арене (ВИДЕО)
13. 11. 2020. у 16:59

ВЛАХОВИЋ ЗА ПРЕКИД ЈУВЕОВЕ ЦРНЕ СЕРИЈЕ: Реал Мадрид је у одличном ритму, а низ победа код куће улива страх у кости свим противницима
Реал Мадрид и Јувентус састају се у великом европском класику који увек носи посебну тежину, без обзира на форму или тренутни положај у групи.
22. 10. 2025. у 08:34

ЂОКОВИЋ ДОНЕО ШОК ОДЛУКУ: Ово је мало ко очекивао пред крај сезоне
Новак Ђоковић једонео одлуку која ће многе разочарати.
21. 10. 2025. у 20:03 >> 21:47

ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (1)