МЕДВЕДЕВ НОЛЕТУ: Мислио сам да си Бог
НИЈЕ било лако Данилу Медведеву после пораза у финалу Аустрлаијан опена од нашег Новака, али је смога оснаге да честита најбољем тенисеру света и успут се присети анегдоте са почетка каријере када се први пут састао њим.

Фото: АП
- Желим да вам испричам малу причу када сам био 500-600. на АТП листи. Новак је и тада био број један и помислио сам да неће причати са мном јер је он "Бог". Он је пришао и понашао се као да сам му пријатељ. Огроман си спортиста, ниси се променио - рекао је Медведев, који је био разочаран што није бар мало подужио меч.
- Хтео сам да буде дуже и забавније, али нисам успео. Честитам Новаку на деветом пехару овде, који вероватно није и последњи - закључио је руски тенисер.
Препоручујемо


БЕКЕР ПРОГНОЗИРАО ПОБЕДНИКА ФИНАЛА: Ђоковићу би било лакше против Циципаса
19. 02. 2021. у 15:50

ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са две реалне квоте
ЗА данас смо вам спремили следеће предлоге.
03. 09. 2025. у 07:30

УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК: Из пенала убио голмана! (ВИДЕО)
Спорт је задесила трагедија.
05. 09. 2025. у 15:51

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове
ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.
05. 09. 2025. у 19:51
Коментари (1)