ШАМПИОНСКИ ДОЧЕК: Породица изненадила Новака, овако су га дочекали из Аустралије (ФОТО)
ШАМПИОНСКИ дочек приредили су чланови породице Ђоковићу.
Foto AP
Освајачу титуле на Аустралијан опену Новаку Ђоковићу приређен је леп дочек кући од стране супруге Јелене, ћерке Таре и сина Стефана.
На терену је тениским лоптицама исписано 18, што представља укупан број титула на Гренд слемовима, уз поруку "Мама, Тара и Стефан, волимо те".
ФОТО: Принтскрин
Ђоковић је написао да је ово најлепши дочек, односно лепо изненађење, нема сумње да је заслужио.
Препоручујемо
ОГЛАСИЛА СЕ ЈЕЛЕНА: Дирљивом поруком честитала Нолету титулу у Мелбурну (ФОТО)
21. 02. 2021. у 17:14
ПОЗНАТО КАДА СЕ ВРАЋА НОВАК НА ТЕРЕН: Ову информацију је Србија жељно исчекивала!
25. 02. 2021. у 20:16
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!
Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.
15. 04. 2026. у 07:15
Запад у шоку, Русија слави: Конор Мегрегор постао православац!? Фотографије које је објавио изненадиле су свет!
Најновије вести из света борилачких вештина су - изузетно интересантне.
18. 04. 2026. у 12:19
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)