ВЕЛИКИ УСПЕХ СРБИНА: Крстин у осмини финала турнира у Београду

Марко Паунић
Марко Паунић

23. 05. 2021. у 14:34

СРПСКИ тенисер Пеђа Крстин пласирао се данас у осмину финала турнира у Београду, пошто је победио 89. тенисера света Квон Сунвуа из Јужне Кореје после три сета, 6:2, 3:6, 6:1.

ВЕЛИКИ УСПЕХ СРБИНА: Крстин у осмини финала турнира у Београду

Фото: Н.Параушић

Крстин, 284. тенисер света, победио је после сат и 35 минута. Он је пет пута одузео сервис противнику, који је направио два брејка.

Крстин ће у осмини финала играти против победника дуела Хамада Међедовића и тенисера из квалификација.

У осмини финала је и Француз Жереми Шарди, победом против Американца Тениса Сандгрена 6:4, 6:2, после 71 минута.

Шарди ће играти против бољег из меча српског тенисера Душана Лајовића и Литванца Рикардаса Беранкиса.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИЛОЈЕВИЋЕВА ЗВЕЗДА НА НАЈТЕЖЕМ ИСПИТУ ДО САДА: „Црвено-бели“ морају пронаћи начин да зауставе перфектну Брагу!

МИЛОЈЕВИЋЕВА ЗВЕЗДА НА НАЈТЕЖЕМ ИСПИТУ ДО САДА: „Црвено-бели“ морају пронаћи начин да зауставе перфектну Брагу!

Брага у четвртак од 21.00 дочекује Црвену звезду на стадиону “Муниципал де Брага” у оквиру трећег кола Лиге Европе, са јасним циљем – да настави стопроцентан низ у Европи. Док Португалци блистају на међународној сцени, београдски црвено-бели у Португал стижу под притиском, са само једним освојеним бодом и озбиљном потребом да преокрену лошу форму ван "Маракане".

23. 10. 2025. у 07:00

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!

Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.

23. 10. 2025. у 14:39

Коментари (0)

ЈЕЗИВА ИСПОВЕСТ! Возач Формуле признао: Ножем сам убио оца!