ПОНОВО ПЛИВАЛЕ ФЕКАЛИЈЕ: Мештани Пландишта наставили са лошом праксом да бацају свашта у ве-це шољу

ЦРПНА станица у Војвођанској улици у Пландишту, код ФК „Слога“, поново се, по ко зна који пут у кратком времену, запушила, јер грађани несавесно бацају свакакав отпад у WЦ шољу, а понајвише влажне марамице.

ПОНОВО ПЛИВАЛЕ ФЕКАЛИЈЕ: Мештани Пландишта наставили са лошом праксом да бацају свашта у ве-це шољу

Фото: Ј. Ј. Б.

Радници ЈП „Полет“ данас су поново били принуђени да ваде канализационе пумпе из црпне станице и да их чисте, како би канализациона мрежа поново профункционисала, а становницима тог дела Пландишта фекалије не би пливале по двориштима.

Они опет апелују на грађане да се одговорно понашају, те да ве-це шољу не користе као канту за ђубре.

Подсетимо, ЈП „Полет“ је пре више од месец дана покренуо акцију „Ве-це шоља није канта за отпатке“, када је по свим домаћинствима поделио флајере са упозорењем шта се у канализацију никако не сме бацати. На појединце, очито, ни то није утицало да промене лоше навике.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

ТОС ПРОМОВИШЕ ЛЕТОВАЊЕ У СРБИЈИ: Када детаљно упознате наше прелепе планине, нема шансе да им одолите