НАЈМЛАЂА СЛИКАРКА ИЗ КРУШЕВЦА ПРВИ ПУТ ИЗЛАЖЕ: Самостална изложба средњошколке Миљане Мишић у Галерији КЦК

ЈЕДНА од најмлађих крушевачких сликарки Миљана Мишић, своју прву самосталну изложбу имаће сутра од 19 сати у Галерији Културног центра Крушевац.

НАЈМЛАЂА СЛИКАРКА ИЗ КРУШЕВЦА ПРВИ ПУТ ИЗЛАЖЕ: Самостална изложба средњошколке Миљане Мишић у Галерији КЦК

Фото:С.Б.

Поставка носи назив “Моја слобода” и њена је ауторка ученица другог разреда Уметничке школе у Нишу.

Пре него да настави своје уметничко школовање у другом граду,Миљана Мишић је била чланица Ликовног студија “Маја Олић” при КЦК-у

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

РОНАЛДО И ДРУЖИНА ЗНАЈУ ШТА ИМ ЈЕ ЧИНИТИ: Португал мора победити Колумбију како би дошао до првог места у групи