ПОЛОВИНА ЗАРАЖЕНИХ ЛЕСКОВЧАНИ: Расте број позитивних у односу на број пристиглих резултата
ОД 223 резултата са територије Јабланичког округа која су у последња 24 часа стигла у лесковачки Завод за јавно здравље 34 има позитиван налаз на инфекцију вирусом корона.

Фото: И. М.
Половину, односно 17 заражених, чине Лесковчани где је узорковано 140 особа. У Власотинцу је потврђено седам, у Медвеђи шест, а у Бојнику четири нова случаја инфекције.
Међу новозараженима је 16 особа без посла, седам запослених особа, шест пензионера, по два студента и ученика и једно дете. Тренутно се чека на још четири резултата пацијената који су узорковани у овдашњим здравственим установама.
У четвртак је, на територији Јабланичког округа, трећу дозу вакцине примило 80 особа, од чега су 52 вакцинисане у Лесковцу.

ВУЧИЋ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО ИЗ АВИОНА: Стигла ми је фантастична вест од Ђорђе Мелони (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се из авиона и рекао да му је стигла фантастична вест из Рима.
04. 04. 2025. у 12:49

СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта
ЕВРОПСКИ држављани који путују у Велику Британију од данас морају имати дигиталну пропусницу за улазак у земљу, за коју британска влада тврди да ће побољшати безбедност граница.
02. 04. 2025. у 10:16

ПРИЛАЗЕ МУ ЈЕДАН ПО ЈЕДАН: Јоца Амстердам из затвора стигао на сахрану Рутовића (ВИДЕО)
ДА СЕ опрости од Жељка Рутовића стигао је и Сретен Јоцић, познатији као Јоца Амстердам.
07. 04. 2025. у 13:36
Коментари (0)