КОЊИЧКИ САБОР У СВИЛАЈНЦУ: Атрактивну манифестацију 17. октобра организује Коњички клуб „Мара”

З. Рашић

14. 10. 2021. у 00:37

УЗ подршку Општине Свилајнац у недељу, 17. октобра, у великом парку код вртића, Коњички клуб „Мара” организује атрактивну такмичарско-забавну манифестацију „Коњички сабор”.

КОЊИЧКИ САБОР У СВИЛАЈНЦУ: Атрактивну манифестацију 17. октобра организује Коњички клуб „Мара”

Фото Општина Свилајнац

Програм почиње свечаним отварањем у 12 сати, а организатор је најавио богат спортски програм, разноврсне пасмине коња, јахање, сликање са коњима, вожњу кочијама и све у чему ће посетиоци који воле ове племените животиње уживати, уз додатак одличне музике.

Такмичарски део почиње од 13 сати. Предвиђена је вожња двопрега и четворопрега на чуњеве, вожња двопрега где су деца возачи, затим ревијална вожња и изложба коња свих раса…

Награде и признања биће додељени у 16.30 сати, обавестио је Свилајнчане организатор, уз позив да дођу и уживају у несвакидашњем сабору.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ! Орбан се хитно јавио из Копенхагена

"НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ!" Орбан се хитно јавио из Копенхагена

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан навео је из Копенхагена, где учествује на самиту Европске политичке заједнице, да је ситуација озбиљна и да се на столу налазе, "отворени, ратно оријентисани предлози".

02. 10. 2025. у 08:59

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)

ПОГЛЕДАЈТЕ како ће се ледени облак кретати над Србијом и које крајеве кад погађа невреме. Данас и сутра облачно са кишом и хладно, осим на северозападу Војводине где ће се задржати суво време, најавио је РХМЗ.

02. 10. 2025. у 10:47

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: "Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић"

ХРВАТСКИ тениски ас Никола Пилић преминуо је у 87. години живота у Ријеци, а сахрањен је протеклог викенда у Опатији, граду у којем је провео последње дане живота.

02. 10. 2025. у 07:20

Коментари (0)

НЕ ПРЕЗАЈУ ОД ПРОЛИВАЊА КРВИ Шешељ упозорио на најопаснију организацију: Насиљем би све да постигну