ПРОЈЕКТИ КОЈИ СУ ЗАСЛУЖИЛИ СУФИНАНСИРАЊЕ: Потписани уговори са црквама и удружењима

У ВЕЛИКОМ Градишту потписани су уговори за (су)финансирање програма цркава и удружења грађана по другом објављеном конкурсу.

ПРОЈЕКТИ КОЈИ СУ ЗАСЛУЖИЛИ СУФИНАНСИРАЊЕ: Потписани уговори са црквама и удружењима

Д.Н.

У првом кругу за цркве и верске заједнице додељено је 1.500.000, па је за други конкурс преостало 700.000 динара.

Од укупно 2,5 милиона, за удружења грађана на другом конкурсу расподељено је преосталих 480.000.

Општинско веће одобрило је доделу додатних 920.000 динара, јер је пријављено 14 веома добрих пројеката који заслужују да се суфинасирају из буџета.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

МЕСИ И ДРУЖИНА НА ТЕШКОМ ИСПИТУ: Швајцарци желе да сруше светског шампиона и испишу историју!