ПЕСНИЧКА ШТАФЕТА У КОНАКУ: Најбоље песме ће се наћи на финалном надметању (ФОТО)

Б. Г.

23. 05. 2022. у 10:16

КАРАВАН 48. Песничке штафете, ове године предвођен писцем, песником и драматургом Угљешом Шајтинцем, на свом пропутовању Банатом зауставио се у Основној школи „Вук Караџић” у селу Конак, у Средњобанатској општини Сечањ.

ПЕСНИЧКА ШТАФЕТА У КОНАКУ: Најбоље песме ће се наћи на финалном надметању (ФОТО)

Фото: С. Младеновски

Према одлуци жирија, најбоље песме, које ће се наћи на финалном надметању Песничке штафете, написали су Татјана Пунгул, Вид Секулић, Вања Пандуров и Анастасија Чонка.

Фото: С. Младеновски

- Прелепо дружење у Конаку, деца су веома талентована и заиста је било уживање слушати њихове радове - истакао је Угљеша Шајтинац, уз искрене похвале свим учесницима. 

Фото: С. Младеновски

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Коментари (0)

МИ СМО УСПАВАНИ ДИВ, ДРУГО МЕСТО НА ТАБЕЛИ НИЈЕ ОПЦИЈА! Прво обраћање новог тренера Партизана од кад је стигао у клуб