ОД УМЕТНИКА, ДО УЧЕНИКА: Почиње Летњи атеље у Врању
У Галерији Народног универзитета у понедељак 22. абгуста од 12 сати биће отворен седми по реду Летњи атеље.
Фото: Народни универзитет
Традиција је да кроз Атеље прође велики број афирмисаних уметника, студената уметничких факултета, ученика основних и средњих школа, као и велики број љубитеља ликовног стваралаштва.
Сви који желе имају прилику да стварају разна уметничка дела и притом се друже са својим колегама.
Са уметницима у атељеу грађани се могу дружити радним данима од 9 до 19 часова.
У време трајања манифестације Дани Врања, Летњи атеље биће организован у градском парку.
Изложба свих радова са Летњег атељеа биће отворена у оквиру редовне изложбене делатности до краја 2022. године. Летњи атеље ће трајати до 05.09.2022. године.
Препоручујемо
СВИ СЛОЈЕВИ ЖИВОТА: Изложба Вјере Дамјановић, добитнице награде "Стојан Ћелић"
12. 08. 2022. у 07:52
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
Дању спасавао животе у болници, ноћу се претварао у МОНСТРУМА: Језива истина откривена годинама касније
ПОЛИЦИЈА верује да је Крис Ревак, који је извршио самоубиство након што је оптужен за убиство, можда био серијски убица. Његов живот и дела крили су мрачну страну која је шокирала истражитеље.
15. 02. 2026. у 09:19
Коментари (0)