ПРИПРЕМЕ ЗА УКЛАЊАЊЕ МОСТА У ПАРАЋИНУ: Екипе „Путева Ужице“ измештају инсталације

Зорана Рашић
Зорана Рашић

05. 10. 2022. у 17:12

КОД МОСТА у близини средњих школа у Параћину почели су радови које је неопходно извести пре него што се крене са његовом потпуном реконструкцијом, што подразумева уклањање постојећег и изградњу новог моста.

ПРИПРЕМЕ ЗА УКЛАЊАЊЕ МОСТА У ПАРАЋИНУ:  Екипе „Путева Ужице“ измештају инсталације

Фото: З. Рашић

Овај друмски мост први је од укупно седам мостова у Параћину – три друмска и четири пешачка, који ће на овај начин бити реконструисани, чиме ће се комплетирати систем одбране од поплаве. Изградња прва два моста поверена је фирми „Путеви Ужице“ са којом је Општина потписала уговор „тежак“ 2.750.000 евра.

Фото: З. Рашић

Мост који ће бити уклоњен

 Екипе овог предузећа већ неколико дана постављају греду на коју ће бити измештене све инсталације које се тренутно налазе испод самог моста. После тога почеће његова демонтажа, најавио је челни човек Параћина Владимир Милићевић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

Заједно у хуманитарној мисији „Храна за све“