ПОЗИВ ХУМАНИМА: У понедељак акција давања крви у Пожаревцу

Душанка Новковић

20. 01. 2023. у 12:22

У ПОНЕДЕЉАК, 23. јануара, Црвени крст организује још једну акцију давања крви у Пожаревцу, у сарадњи са републичким Институтом за трансфузију.

ПОЗИВ ХУМАНИМА: У понедељак акција давања крви у Пожаревцу

Црвени крст у Пожаревцу

Акција ће се одвијати у просторијама Дома Црвеног крста, у периоду од 9 до 15 сати. Апелује се на грађане да се одазову у што већем броју, како би помогли угроженим пацијентима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (0)

КАМЕРА КОЈА И ДАЉЕ ДИКТИРА ПРАВИЛА ИГРЕ – Хуаwеи Пура 80 Про