ПОКУШАЈ САМОУБИСТВА У ВРАЊУ: Због отказа мушкарац скочио са крова куће, примљен у болницу
А.С. (41) из Врања покушао је вечерас самоубиство скочивши са крова породичне куће у врањском насељу Оџинка.

Nikola Kočović
Иако су покушали да га убеде да не скочи, он је ипак то урадио, скочио са крова куће у којој живи са родитељима. Више јавно тужилаштво је обавештено о случају и потврђено нам је да је у питању млажи човек, за кога сви имају само речи хвале. Наводно је остао без посла и тешко је поднео затварање фирме у којој је радио.
Његов пад ублажиле су жице које су се налазиле на месту пада, тако да је пребачен у врањски здравствени центар, где је у току опсервација.
Препоручујемо

У ВРАЊУ ОРДИНАЦИЈЕ ПУНЕ ДЕЦЕ: Није само корона, у циркулацији је више вируса
19. 01. 2023. у 17:37

ЗАСЕДАО ОРГАНИЗАЦИОНИ ОДБОР: Усвојен програм обележавања Дана града Врања
18. 01. 2023. у 13:47

УЗНЕМИРУЈУЋЕ Камера забележила хорор у Будви: Девојка (19) одвезала појас и пала са више од 50 метара висине
ДРЖАВЉАНКА Србије (19) погинула је данас током парасејлинга, активности која омогућава учесницима да лете изнад воде док их вуче глисер, када је одвезала сигурносни појас који је причвршћен за падобран.
28. 05. 2025. у 14:59

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.
28. 05. 2025. у 09:45

"УРАЂЕНА ЈЕ ДНК АНАЛИЗА" Девин нема право на једну Мирославову кућу - остало све као и Илићева деца рођена у браку
"АКО ЈЕ правоснажно утврђено да је Девин дете Мирослава Илића, он има иста права као и сва друга деца у вези са наследством."
28. 05. 2025. у 14:15
Коментари (0)