НОВИ РАДАРИ НА УЛИЦАМА: Већа безбедност саобраћаја у Инђији
БЕЗБЕДНОСТ учесника у саобраћају, у наредном периоду у Инђији, биће подигнута на далеко виши ниво постављањем стационарних радара у прометним улицама и камера за детекцију саобраћајнег прекршаја проласка на црвено светло семафора.

ФОТО: СК
Вредност пројекта износи 61 милион динара, а средства су у потпуности обезбеђена на конкурсу Министарства за иновације и технолошки развој Републике Србије.
У улицама Цара Душана и Краља Петра Првог биће постављени радари за мерење брзине кретања возила, а у самом центру Инђије камере на порталним стубовима. Возачима ће на кућну адресу стизати и казне за нерегистровано возило.
Овим пројектом је предвиђено и постављање дигиталних табли за информисање о слободним паркинг местима.

ДОДИК ЖЕСТОКО УДАРИО НА СТАНИВУКОВИЋА: Докле ћеш бити полтрон најгоре врсте?
ПРЕДСЕДНИК Милорад Додик упитао је данас градоначелника Бањалуке Драшка Станивуковића "докле ће бити полтрон најгоре врсте који се свакодневно додворава Сарајеву, а оптужује Републику Српску".
21. 08. 2025. у 19:40

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

Да ли је она најзгоднија водитељка на РТС-у? Објавила фотке у бикинију са плаже
ВОДИТЕЉКА Драгана Косјерина привлачи пажњу својим атрактивним изгледом где год се појави.
22. 08. 2025. у 13:24