КОШ ПАО НА ДЕЧАКА У ШКОЛСКОМ ДВОРИШТУ: "За длаку" избегнута трагедија у Смедереву

Дејана Калинић
Дејана Калинић

04. 09. 2023. у 16:25

ТЕШКА конструкција коша пала је на четрнаестогодишњег дечака у дворишту Основне школе "Бранислав Нушић" у Смедереву.

КОШ ПАО НА ДЕЧАКА У ШКОЛСКОМ ДВОРИШТУ: За длаку избегнута трагедија у Смедереву

Фото: Град Крагујевац

Инцидент се догодио у суботу око 22 сата када је неколико дечака играло кошарку у школском дворишту поменуте школе, а потом се табла са кошем откачила и силовито ударила дете у главу.

Дечак В.С. (14) само пуком срећом задобио је лакше телесне повреде.

- Он је после свега ушиван у Општој болници "Свети Лука", али је хитно послат за Београд како би се утврдило да ли има других повреда. Наредних дана нам предстоји још испитивања - рекла је за Информер забринута мајка.

БОНУС ВИДЕО: БИЗАРАН ФЕСТИВАЛ: "Док се крв не пролије"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ТРАМП И АМЕРИ У ШОКУ! Ево шта је Иран затражио од њих