КРЕАТИВНЕ АВАНТУРЕ МАЛИШАНА: У Јагодини завршен пројекат „Kњига је мој друг“ (ФОТО)
Малишани јагодинских вртића, њихови родитељи, васпитачи и гости привели су крају реализацију пројекта „Kњига је мој друг“, који је вртић „Сунце“ започео октобра.

Фото:З.Глигоријевић
Реализацији пројекта радо се одазвала и Школа за децу оштећеног слуха и говора „11. мај“ у Јагодини. Уз њихову помоћ, малишани су имали прилику да се упознају са занимањем књиговесца.
-Радо смо се одазвали позиву вртића „Сунце“. Донели смо неколико ствари које смо направили у школи. Имамо фасцикле, блокчиће са пластичном спиралом и донели смо једну машиницу која служи за уништавање папира, али за децу је то супер. Они могу од тога да праве играчке. Деца стално долазе код нас. Хоће да праве блокчиће, да раде нешто другачије – рекао је Марко Марјановић, професор у школи „11. мај“.

Фото:З.Глигоријевић
Сузана Јовић, руководилац вртића „Сунце“, додаје да је веома задовољна што су пројектом обухваћени малишани из свих узрасних група.
-Kроз спровођење оваквих пројеката, ослушкујемо жеље деце. Њихове реакције су одличне – оценила Сузана Јовић.

ПУТИН И ЗЕЛЕНСКИ ДОЛАЗЕ НАДОМАК СРБИЈЕ?! Нове информације о месту сусрета двојице лидера
ВИШИ званичник у администрацији америчког председника Доналда Трампа рекао је да би састанак руског и украјинског председника Владимира Путина и Володимира Зеленског могао да се одржи у Мађарској, преноси Ројтерс.
19. 08. 2025. у 11:18

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

ИЗ СВИХ УГЛОВА: 32 године млађа жена нашег глумца се скинула у бикини (ФОТО)
МАРИЈА је објавила читав низ фотографија. Она је позирала у бикинију и фотографисала се из свих могућих углова.
18. 08. 2025. у 22:13
Коментари (0)