ПОВОЉНОСТ ЗА ЉУБИТЕЉЕ КЊИГЕ: Само 300 динара учлањење у јагодинску библиотеку

Зорана Рашић
Зорана Рашић

19. 12. 2023. у 14:45

ЈАГОДИНСКА Библиотека "Радислав Никчевић" два пута годишње већ 15 година спроводи акцију снижавања цене чланарине и то у оквиру регионалне акције „Ноћ књиге“.

ПОВОЉНОСТ ЗА ЉУБИТЕЉЕ КЊИГЕ: Само 300 динара учлањење у јагодинску библиотеку

Народна библиотека „Радислав Никчевић“

Акција „Ноћ књиге“ у Србији је била други пут ове године 8. и 9. децембра, али је Библиотека у Јагодини ову повољност суграђанима продужила до краја тог месеца, што значи да ће житељи града на Белици моћи да се учлане и користе богати књижни фонд целу годину по цени од само 300 динара.

Народна библиотека у Јагодини редовно набавља нове књиге и прати актуелну продукцију у складу са жељама корисника, па је књижни фонд у 2023. години прилично обновљен.

И то не само белетристиком, већ и стручном литературом и часописима, истичу библиотекари ове установе културе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.

01. 07. 2025. у 11:45

Коментари (0)

НАПЛАТА ДУГОВА: ПСЖ није заборавио пораз из финала Лиге шампиона 2020. године и више је него спреман да се освети Баварцима