ОВО СЕ СМАТРА СУРОВИМ РИБОЛОВOM : Хватају рибе "грабуљањем" (ФОТО/ ВИДЕО)
ПОШТЕНИ риболовци знају колико је ужасна метода хватања рибе „грабуљањем“, а најновији призори на рекама у околини Крушевца, то и доказују.

Foto:FB
Бројни риболовци прате све интензивније акције против осумњичених за незаконит риболов. Према подацима „Новости“, полиција је на територији Крушевца појачала активности, које се односе на сузбијање тзв. “еколошког криминала“ у протекле две године.
У овом периоду је регистровано 13 случајева шумских крађа, 18 недозвољених прерађивања, одлагања и складиштења отровних материја, три случаја незаконитог лова, четири мучења животиња, а у првих девет месеци 2023.године - четири случаја незаконитог риболова. Акције полиције непосредно прати и рибочуварска служба.
Одговорни за улов рибе или других водених животња експлозивом, струјом, отровом, средствима за омамљивање или на начин штетан за размножавање тих животиња или којим се те животиње, масовно уништавају, суочава се и са казном затвора до три године.

ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље
РОДИТЕЉИ школараца у Србији од данас добијају аутоматска звучна обавештења када наставник у електронски дневник упише изостанак детета са часа или нову оцену. Мада су деца годинама налазила начине да не кажу родитељима баш сва дешавања у школи, то сада више неће бити могуће.
17. 04. 2025. у 11:29

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОТВОРЕН ХРИСТОВ ГРОБ Ево шта су нашли: "Колена су ми клецала, нисам то очекивао - вековима је био затворен" (ВИДЕО)
"АПСОЛУТНО сам задивљен. "
19. 04. 2025. у 08:39
Коментари (0)