НАСТАВАК РАДОВА НА МОСТУ У ПАРАЋИНУ: Од 26. фебруара биће затворен за саобраћај (ФОТО)
ПРЕКИНУТИ радови на друмском мосту у Параћину у главној Улици краља Петра Првог биће настављени у понедељак, 26. фебруара, најавио је координатор пројекта за изградњу мостова Саша Ружић.

Фото: З. Рашић
Мост ће тада бити затворен за саобраћај све до његовог уклањања и изградње новог, а потпуни завршетак овог посла очекује се средином лета.
Током наредне седмице извођач радова радиће на измештању водоводне инсталације и телекомуникационих каблова, како би се наставило са бушењем шипова, након чега ће постојећа конструкција моста бити уклоњена и почећа изградња нове ћуприје.

Фото: З. Рашић
Саобраћај ће од понедељка поново бити преусмерен на алтернативне саобраћајнице, као што је то било учињено приликом првог затварања овог моста. Из истог разлога, у Улици Боре Петровића успостављен је све време двосмеран саобраћај.
Кад је у питању аутобуски превоз, аутобуска стајалишта су још раније измештена из центра града у поменуту улицу.

ЧЕТИРИ ЗЕМЉЕ ЕУ ОДБИЛЕ ТРАМПОВ ПЛАН: Неће да купују америчко оружје за Украјину!
ЧЕТИРИ европске земље одбиле су да учествују у пројекту председника САД Доналда Трампа о куповини америчког оружја за Украјину.
16. 07. 2025. у 14:12

БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију
БЕБА из Србије, стара свега 13 месеци, изненада је изгубила живот у једном угоститељском објекту на Халкидикију. Како наводе грчки медији, ова незапамћена трагедија одиграла се пред очима дететових родитеља.
16. 07. 2025. у 14:33

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)