ПОНАШАЊЕ У ВАНРЕДНИМ СИТУАЦИЈАМА: Едукативна радионица у ОШ '' Јован Поповић'' у Сремској Митровици
Ученицима трећег и четвртог разреда ОШ ''Јован Поповић'' у Сремској Митровици, одржана је едукативна радионица о безбедности деце у ванредним ситуацијама у оквиру пројекта ''Заједно и безбедно кроз детињство''.
Фото С.К.
Интерактивне часове, на тему како деца треба да се понашају у случају поплава, пожара или земљотреса одржали су припадници Министарства унутрашњих послова. Како је истакао Слободан Стојилковић директор ове школе, циљ пројекта је учење најмлађих како да буду безбедни у различитим, ситуацијама.
Радионице одликује тимски рад полицијских службеника, представника школа и Повереника за заштиту равноправности уз коришћење едукативног материјала, приказивање спотова и представа. Ученици су кроз презентацију сазнали како треба да се понашају у ванредним ситуацијама у случају поплаве, пожара, земљотреса.
ТРАМП УПУТИО ПИСМО ОРБАНУ: Ево шта му је поручио
ПРЕМИЈЕР Мађарске Виктор Орбан објавио је на друштвеној мрежи Икс писмо које је добио од Доналда Трампа, у којем председник Сједињених Америчких Држава истиче да су односи САД и Мађарске јачи него икада и да се заснивају на заједничким вредностима.
09. 01. 2026. у 10:22
ПОКРЕНУТА ДВОСТРУКА ДИПЛОМАТСКА ОФАНЗИВА: Страх због Гренланда преплавио Европу, лидери сада имају нову тактику
ЕВРОПСКЕ владе покренуле су двоструку дипломатску офанзиву како би убедиле председника САД Доналда Трампа да одустане од својих претензија према Гренланду - кроз лобирање у Вашингтону и притисак на НАТО да отклони безбедносне забринутости америчког председника.
09. 01. 2026. у 13:11
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (0)