КУД „БРИЛЕ“ У БЕОЧИНУ ОБЕЛЕЖАВА ОСАМ ДЕЦЕНИЈА РАДА : Премијера представе „Поданик“ у Дому културе
ПОЗОРИШНА представа „Поданик“, Аматерског позоришта КУД „Бриле“ у Беочину, биће премијерно изведена у петак, 15. марта у 19.30 часова у беочинском Дому културе.

Плакат
Представа је рађена по тексту Ивана М. Лалића, док режију потписује Секула Петровић а играју Дејан Уцман, Вида Ђурић, Душко Тешановић, Борка Ђурђевић, Биљана Петрић, Драган Јовичић Срба, Хана Петровић, Авдиљ Дрмаку, Нађа Чондрић, Николина Никшић и Огњен Степанов.
- Након великог успеха прошлогодишње, вишетруко награђиване представе „Терапија“, редитељ Секула Петровић са својим „Брилетовцима“ припрема још једно позоришно остварење, да у 2024. години наjстарије културно- уметничко друштво у Беочину, „Бриле“ обележи значајан јубилеј, 80 година постојања и рада- кажу организатори у беочинском Дому културе.

"ДА ЛИ НАС ЈЕ ТРАМП ПРЕВАРИО?" Немачки медији брује, шок у Берлину због слања америчких система "патриот" Украјини
ТО ЈЕ била велика нада у заштити од Путинових ракета: у понедељак је председник САД Доналд Трамп најавио да ће Украјини бити испоручено оружје, али да ће Европљани морати све да плате. Сада се испоставља да Немачка неће само финансирати, већ ће морати и сама да испоручи сопствену противваздушну одбрану, иако је већ сада у дефициту, пише немачки Билд.
19. 07. 2025. у 10:22

СКАНДАЛ ТРЕСЕ НЕМАЧКУ: Погледајте колико је Аналена Бербок потрошила на шминку за само три месеца
КАБИНЕТ бившег немачког канцелара Олафа Шолца издвојио је скоро 590.000 евра из јавних средстава за шминкање и уређивање изгледа државних функционера у периоду од 2022. до марта 2025. године, пише Билд позивајући се на податке немачке владе.
19. 07. 2025. у 11:16

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)