НОВИ ИНСТРУМЕНТИ НАЈБОЉЕМ ОРКЕСТРУ У СРБИЈИ: Школа у селу Мраморак добила донацију из Америке
ОРКЕСТАР ОШ „Сава Максимовић“ из села Мраморак, код Ковина – који је лане са максималних 100 поена победио на 23. годишњем републичком такмичењу оркестара основних и музичких школа Србије – добио је вредну донацију из Америке.

Фото: Општина Ковин
Посредством фондације принцезе Катарине Карађорђевић и хуманитарне организације „Лајфлајн“ из Чикага, Нада Стивенс им је поклонила виолину која је припадала њеном супругу Дејвиду, и купила потпуно нове инструменте.
Школа је сада богатија за шест даира, три калимба, три бубња, пет звечки, осам гироса, два глокеншпила са сталцима, шест усних хармоника и 20 друштвених игара, као и за 228 књига на српском и енглеском језику, које ће попунити фонд школске библиотеке.
БОНУС ВИДЕО - ДР Новости: Када треба почети са anti-age рутином

(МАПА) ЖЕСТОКЕ БОРБЕ КОД ПОКРОВСКА: Пуца украјинска одбрана, фронт је постао "пакао"
НА ФРОНТУ код Покровска поново се воде жестоке борбе. То подручје постало је епицентар руских напада, а украјински медији и војска описују ситуацију као изузетно тешка.
14. 05. 2025. у 08:43

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"ЈА НЕ МОГУ ДА НАСТАВИМ БЕЗ ТЕБЕ" Потресна објава Наташе Нинковић: "Ово је најусамљенији дан мог живота" (ФОТО)
НЕМА дана кад не мисли на своју мајку...
14. 05. 2025. у 11:32
Коментари (0)